ndz. 22 stycznia 2017

Zaproszenie na promocję nowej książki Prof. Andrzeja Basisty na WA PB - 15 XII 2016 o g. 13 sala 55

W imieniu Profesora Andrzeja Basisty serdecznie zapraszamy na promocję Jego nowej książki w czwartek 15 XII 2016 o godzinie 13.00 w nowej sali wykładowej 55 na Wydziale Architektury PB. Więcej informacji o książce w ulotce. Książkę można zobaczyć w bibliotece.

Po prezentacji audiowizualnej nagranej przez Profesora będzie można nabyć Jego książkę z 30% zniżką [42-zł. (cena obecna to 59-zł)] zaoferowaną dzięki Profesorowi przez wydawnictwo specjalnie na promocję na naszym Wydziale. Warunkiem jest wpisanie się na listę zakupu w bibliotece WA lub przysłana deklaracji na mail: adamturecki@poczta.onet.pl do godz 12 w poniedziałek 12 XII 2016.