pon. 20 listopada 2017

X edycja Podlaskiego Forum Urbanistów

16 listopada 2017 roku o godz. 16.00 w Hali WA odbędzie się kolejna edycja forum dyskusyjnego, na którym poruszane są aktualne problemy naszej przestrzeni. Tematyka edycji jubileuszowej dotyczyć będzie środowiska przyrodniczego, jego roli w funkcjonowaniu miasta oraz roli infrastruktury technicznej jako narzędzia zachowania odpowiedniej relacji miasta oraz środowiska. Prelegentami będą dr hab.  Piotr Banaszuk, prof. PB oraz mgr inż. Marek Fiedoruk. Gościem specjalnym będzie Prezes Zarządu Głównego Towarzystwa Urbanistów Polskich prof. dr hab. arch. Piotr Lorens. Przedsięwzięcie organizują wspólnie: Towarzystwo Urbanistów Polskich O. w Białymstoku, Wydział Architektury PB, Urząd Miejski w Białymstoku oraz Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska PB. Serdecznie zapraszamy!