czw. 17 sierpnia 2017

Wystawa prac studentów Wydziału Architektury w Urzędzie Miejskim w Supraślu

Projekty koncepcji zagospodarowania terenu obecnego Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bukowisko” w Supraślu wykonane przez studentów II-go stopnia Wydziału Architektury w ramach zajęć w semestrze letnim roku akademickiego 2015-2016 zostały zaprezentowane w Urzędzie Miejskim w Supraślu.
Podczas otwarcia wystawy w której uczestniczyli m.in. Burmistrz Supraśla, Starosta Powiatu Białostockiego oraz przedstawiciele Inwestora planującego zakup tego terenu zaprezentowano rozwiązania przestrzenne studentów Wydziału Architektury, wykonane pod kierunkiem mgr inż. arch. Jana Kabaca, dr inż. arch. Justyny Zalewskiej-Grycuk, dr inż. arch. Roberta Misiuka oraz mgr inż. arch. Andrzeja Dudzińskiego.
Temat ten został podjęty przez pracowników Katedry Projektowania Architektonicznego jako aktualne wyzwanie stojące przed nowym właścicielem tego terenu, w ramach współpracy Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej z Władzami Samorządowymi Gminy Supraśl.
Więcej informacji na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Supraślu http://www.suprasl.pl/aktualnosci/projekt-na-zdrowie