pt. 15 grudnia 2017

VIII edycja Forum Urbanistów

W dniu 23 listopada na Wydziale Architektury odbędzie się VIII edycja Forum Urbanistów. Przedsięwzięcie o charakterze spotkania dyskusyjnego organizowane jest wspólnie przez białostocki oddział Towarzystwa Urbanistów Polskich, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska oraz Wydział Architektury Politechniki Białostockiej. Tematem nadchodzącej edycji będzie Rewitalizacja. Prelegenci z Politechniki Białostockiej, Urzędu Miejskiego w Białymstoku oraz Uniwersytetu w Białymstoku będą starali się odpowiedzieć na pytania: czym jest i po co jest potrzebna rewitalizacja? Wątek ten będą kontynuować następnie dyskutanci, którymi będą przedstawiciele władz województwa oraz miasta a także przedstawiciel organizacji pozarządowych. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16 w Hali WA PB.