pon. 23 października 2017

Targi Pracy Politechniki Białostockiej 2016

Biuro Karier Politechniki Białostockiej serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji Targów Pracy 2016. Wydarzenie to odbędzie się  25 października w godzinach 10:00 – 15:00 na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej przy ulicy Wiejskiej 45D w Białymstoku.  Oferta Targów Pracy skierowana jest studentów i absolwentów, którzy poszukują zatrudnienia i chcą zdobyć nowe doświadczenia. Warto wspomnieć także o cyklu bezpłatnych warsztatów i szkoleń przygotowanych w drugim dniu targów (26 października).
Targi Pracy Politechniki Białostockiej organizowane są cyklicznie z myślą o osobach poszukujących pracy, stażu, praktyki lub chcących zmienić swoją ścieżkę kariery zawodowej. Zgromadzenie w jednym miejscu przedstawicieli ze środowiska pracodawców oraz potencjalnych pracowników, umożliwi skuteczną wymianę informacji i ułatwi młodym ludziom wejście na rynek pracy. Do udziału w tegorocznych targach zgłosiło się 38 wystawców reprezentujących różne branże. Na stoiskach będzie można uzyskać informacje na temat przebiegu procesu rekrutacji oraz zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy bądź stażu.
Poniżej przedstawiamy wystawców Targów Pracy 2016:

AC S.A.
ADDIT sp. z o.o.
ADECCO POLAND sp. z o.o.
ALTKOM AKADEMIA S.A.
ATOS IT SERVICES sp. z o.o.
AUCHAN POLSKA sp. z  o.o.
AUTOMATYKA-POMIARY-STEROWANIE S.A.
CFT POLSKA sp. z o.o.
COMPUTARIS POLSKA sp. z o.o.
DANWOOD S.A.
DELPHI POLAND S.A.
DOBROPLAST FABRYKA OKIEN SP. Z O.O.
ELEKTROMONTAŻ WSCHÓD sp. z o.o.
Fabryki Mebli FORTE S.A.
GAMA Group Szepietowscy sp. j.
GRAPE UP
Grupa Pracuj S.A.
IKEA INDUSTRY ORLA sp. z o.o.
KAN sp. z o.o.
LUX MED sp. z o.o.
Macro-System Mieszko Ciepliński
MAGNETIC SYSTEMS TECHNOLOGY sp. z o.o. sp. k.
MEDGAL sp. z o.o.
MULTICCO sp. z o.o. sp. k.
PLUM sp. z o.o.
Podlaskie Centrum Opakowań Romark Sp. Z O.O.
POLFER PODZESPOŁY INDUKCYJNE S.A.
PRONAR Sp. z o. o
QBURST POLAND sp. z o.o.
RANDSTAD POLSKA sp. z o.o.
RECKITT BENCKISER PRODUCTION
ROSTI BIANOR sp. z o.o.
RTV EURO AGD (EURO – NET sp. z o.o.)
SID sp.z o.o.
Sokółka Okna i Drzwi S.A.
TRANSCOM WORLDWIDE POLAND sp. z o.o.
TRANSITION TECHNOLOGIES S.A.
TRW STEERING SYSTEMS POLAND sp. z o.o.
UNIBEP S.A.
Victoria A. Sawosz i wspólnicy sp. jawna

Natomiast 26 października, to dzień warsztatowo – szkoleniowy. Poniżej znajduje się wykaz warsztatów.
"Wystartuj karierę w ramach Internetowych Rewolucji Google"- prowadzący: Mariusz Wesołowski
godz. 10.15 – 12.00
miejsce: Aula 18 KB Wydział Zarządzania ul. Ojca Tarasiuka 2, 16-001 Kleosin

opis warsztatu:
Spotkanie będzie miało charakter prezentacji,  w trakcie której  studenci zapoznają się z najnowszymi trendami w branży online, poznają możliwości wykorzystania Internetu do promocji swoich działań, a także perspektywy rozwoju kariery w marketingu internetowym. W spotkaniu uczestniczyć będą również młodych ludzi, którzy osiągają pierwsze sukcesy prowadząc swoje firmy, żeby dodatkowo zainspirować uczestników do dalszego rozwoju.

„Przedsiębiorczość w życiu” – prowadzący: Joanna Niemyjska i Joanna Kuzub
godz. 12.00-13.00
miejsce: Sala Szkoleniowa Biura Karier (D.S. GAMMA) ul. Zwierzyniecka 8, 15-333 Białystok
opis warsztatu:     Warsztat obejmuje zagadnienia związane z zarządzaniem swoją karierą (jak też firmą), promujące postawę proaktywną w życiu oraz informacje na temat możliwości pozyskania dotacji na założenie działalności gospodarczej.
„Konsultacje z doradcą zawodowym” – Izabela Stankiewicz, Barbara Żak
godz. 13.15-14.00
opis konsultacji:    Podczas spotkania z doradcą zawodowym będzie  można skonsultować swoje CV oraz otrzymać wskazówki, odnośnie listu motywacyjnego.
Na warsztaty zapisać się można korzystając ze strony internetowej: www.biurokarier.pb.edu.pl  lub wysyłając maila na: kariera@pb.edu.pl z dopiskiem „zapisy na warsztaty”, w treści maila podając nazwę warsztatu, imię, nazwisko, kierunek studiów, numer telefonu. Na konsultacje z doradcą zawodowych nie prowadzimy zapisów.