śr. 29 marca 2017

Szanowne Koleżanki, Koledzy i Studenci zagłosujmy na „Park Sztuki” (proj. 15) w Budżecie Obywatelskim 2017 [do 18X2016]

Zagłosujmy na „Park Sztuki” (proj. 15) w Budżecie Obywatelskim 2017 [do 18X2016]

To plac przed Wydziałem Architektury, który pozwoli Naszą Szkołę wyeksponować i połączy ją z Parkiem Centralnym. O jego stworzenie apelujemy do władz miasta już od wielu lat. Studenci WA, – Pan Bartosz Śliwecki z kolegami, zgłosili temat do konkursu w ramach inicjatyw społecznych. Teraz odbywa się głosowanie i od liczby osób popierających zależy zakwalifikowanie projektu do grupy realizacyjnych.
Nie cały obszar może być obecnie przekształcany, ze względów na nieukończony proces scalania własności gruntów, ale byłby to kolejny krok do celu.
Gorąco proszę o zagłosowanie.

Adam Turecki

Więcej informacji na: