pon. 23 października 2017

Sukces studentek Wydziału Architektury PB w konkursie PLGBC Green Building Awards

Dnia 5 października 2017 roku odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników oraz wręczenia nagród w 6. edycji konkursu PLGBC Green Building Awards organizowanego przez Polish Green Building Council. W każdej kategorii konkursu przyznawana jest tylko jedna nagroda i jedno wyróżnienie. Jury doceniło prace studenckie wykonane na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej. Nasze studentki zdobyły zarówno nagrodę i wyróżnienie. Główną nagrodę w kategorii Najlepszy ekologiczny projekt studencki otrzymała praca dyplomowa autorstwa Anny Jankowskiej pt. "Ośrodek Sportowo - Rekreacyjny w Ogrodniczkach", wykonana pod kierunkiem dr inż. arch. Adama Tureckiego. Natomiast wyróżnienie w tej kategorii otrzymał projekt semestralny studentek Anny Jankowskiej oraz Agaty Klepackiej "Szlak Kanału Augustowskiego", wykonany pod kierunkiem prof. J. Uścinowicza oraz dr inż. arch. A. Januszkiewicz.
GRATULUJEMY!

Informacje o konkursie oraz wynikach są dostępne na stronie organizatora - pod poniższym adresem: