wt. 16 stycznia 2018

Firma TOBO na Wydziale Architektury PB

Wydział Architektury PB i firma TOBO (Białystok - Kuriany) zapraszają na spotkanie dla zainteresowanych wzornictwem! We czwartek, 14 grudnia 2017 roku, firma zaprezentuje nagrodzone meble z serii Snabb i elementy systemu Pin, wprowadzone już do produkcji, a zaprojektowane przez absolwentkę naszego wydziału, arch. Dorotę Ignatowicz.
Firma Tobo prezentuje się w ramach działań Rady Rozwoju Wydziału Architektury PB.

System mebli gabinetowych Snabb firmy Tobo został doceniony w wielu prestiżowych konkursach. Został finalistą konkursu Dobry Wzór 2016, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego i tym samym znalazł się wśród najlepiej zaprojektowanych produktów 2016 roku.

Prezentacja na Wydziale Architektury PB będzie unikatową szansą na zapoznanie się z procesem wdrożenia wzoru od projektu do produkcji, a także drogą wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i procesów w prężnie rozwijającej się białostockiej firmie. Będzie do porcja praktycznej wiedzy, ukazującej jak połączenie dziedzin kreatywnych i technologii prowadzi do powstania wartościowych produktów funkcjonujących na rynku.

Prezentacja rozpocznie się otwarciem w sali nr 055 - przy hali Wydziału Architektury PB o godz. 10.00, podczas którego wprowadzenie przedstawi pani Bożena Datczuk, współwłaścicielka firmy TOBO, a zwieńczona będzie wykładem pani Doroty Ignatowicz w sali wykładowej nr 55. Przewidziany jest poczęstunek!

Zapraszamy!