śr. 24 maja 2017

Praca dyplomowa

Aktualnosci

Nowe Koło Naukowe

Z inicjatywy grupy studentów kierunku Architektura i Urbanistyka decyzją JM Rektora PB na Wydziale Architektury PB zostało powołane do życia Koło Naukowe "KOŁO-MIASTA". Celem koła jest eksploracja szeroko pojętej tematyki urbanistyki i planowania przestrzennego, a zwłaszcza poszerzanie wiedzy na temat dynamicznych procesów rozwojowych współczesnych miast i metropolii. Formy działania koła to seminaria, organizacja wystaw, wyjzady studialne, udział w konkursach projektowych, poszukiwanie możliwości odbywania praktyk projektowych. Prezesem koła został Marcin Smolarz, wiceprezesami Ewelina Wawrzusiszyn oraz Kamil P. Trojniel, sekretarzem Marcin Rutkowski. Opieki nad kołem podjął się dr inż. arch. Bartosz Czarnecki. Pierwszym przedsięwzięciem kołą będzie wyjazd studialny w dniach 8-10 grudnia 2008 pod hasłem "Konurbacja bydgosko-toruńska".