śr. 21 marca 2018
 
Szukaj
?
You need to upgrade your Flash Player
wydział architektury
 
 
     - 
 
 
     - 
 
*  
Zajęcia
 
     - 
 
 
*  
Dydaktyka
 
     - 
 
 
     - 
 
     - 
 
 
 
*  
Praca dyplomowa
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
 
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
 
 
 
 
Aktualnosci
 
 
 
Fundacja Unitalent zaprasza studentów architektury, którzy marzą o własnym biznes.
 

Zapraszamy młodych i ambitnych, którzy chcą założyć własny biznes na cykl spotkań organizowanych przez Fundację Grupy Unibep Unitalent. Najbliższe odbędzie się 27 lutego o godz. 16 w Sali Rady Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej (ul. Wiejska 45 E, Białystok).

Nasze spotkanie będzie opierało się na zasadzie 3x30. Będzie się dzielić na trzy części tematyczne, a każda po pół godziny.
Na początek w tzw. „części mentorskiej” Paweł Markowski opowie o tym, jak się wyróżnić z tłumu, czyli o tworzeniu unikalnego produktu/usługi (strategia błękitnego oceanu).
Paweł Markowski to m.in. członek Rady Nadzorczej Unibep SA, przez kilka lat związany z Grupą Zelmer, gdzie był najpierw dyrektorem rozwoju strategicznego, a później objął stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za łańcuch dostaw. Był też dyrektorem zarządzającym oraz członkiem zarządu BPI Polska - firmy doradczej specjalizującej się w strategiach rozwoju i transformacjach przedsiębiorstw.
Będzie też tzw. „część inspirująca”. Na kolejnych spotkaniach (planujemy je raz w miesiącu) będziecie mogli poznać ludzi - nie tylko przedsiębiorców, ale także artystów i tych, którzy robią w życiu to, co lubią i są przy tym przedsiębiorczy. Na spotkaniu 27 lutego będzie to Mateusz Wrześniewski, właściciel Crew4you.
Mateusz przez lata pracował w telewizji TVN, codziennie spotykał gwiazdy mediów, robił zdjęcia do kultowych programów telewizyjnych.  I zrezygnował z tego, by założyć własną działalność producencką. Jego firma ma siedzibę w Białymstoku, ale pracuje zarówno na rynku lokalnym, jak też ogólnopolskim.
Czy porzucenie TVN do była dobra decyzja? Była sława i pieniądze, a dziś?  Zalety i wady prowadzenia własnej działalności – bez ściemy. Tego nie piszą w książkach o przedsiębiorczości.
Podczas „części pomysłów” będzie można opowiedzieć o swoim projekcie biznesowym. Przyjdź, przedstaw swój pomysł i zyskaj wsparcie mentorów i nowe kontakty. Dla osób, które przedstawią najciekawsze pomysły na spotkaniu, mamy czeki na wyjazdowe szkolenie biznesowe, a w finale: 10 000 zł.

Przedstaw swój pomysł – wyślij zgłoszenie na: unitalent@unibep.pl

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1989791504608322/