śr. 24 maja 2017

Praca dyplomowa

Aktualnosci

UWAGA. Zmiana terminu praktyk

W związku ze zmianą harmonogramu roku akademickiego (Zarządzenie 384 Rektora PB) wszystkie praktyki, których początek został zaplanowany na 25.06 rozpoczną się od 26.06. Praktyka przewidziana na 02.07 rozpocznie się 03.07. Czas trwania praktyk nie ulega zmianie.

Z poważaniem, M.Bartnicka

UWAGA STUDENCI wszystkich kierunków - KONKURS na WITACZE

Burmistrz Siemiatycz zaproponował konkurs przeznaczony wyłącznie dla studentów naszego wydziału. Najlepszy projekt, zostanie uhonorowany nagrodą pieniężną, a ponadto zostanie skierowany do realizacji jeszcze w tym roku. Szczegółowy regulamin w załączonym pliku. Serdecznie zapraszamy do udziału, czasu jest niewiele - projekt musi zostać skończony do końca maja, ale myślę, że powinien sprawić wam przyjemność. Zachęcam do udziału,

M. Bartnicka,
Prodziekan ds Studenckich i Dydaktyki.

plik

Konkurs na rysunek satyryczny "Zdrowie satyrą rysowane"
Konkurs w ramach działań antytytoniowych na terenie miasta Białegostoku ogłasza Powiatowy Państwowy Inspektor Sanitarny. Szczegóły na stronach internetowych:
poniżej plakat informacyjny, karta zgłoszeniowa, regulamin
Uwaga studenci kierunku architektura wnętrz:

Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprasza młodych, przedsiębiorczych projektantów wzornictwa przemysłowego do udziału w ósmej edycji konkursu Young Design. Young Design od lat pomaga młodym projektantom w stawianiu pierwszych kroków w świecie wzornictwa. Wystarczy przesłać trzy najlepsze projekty ze swojego portfolio i  można walczyć o nagrodę główną. Na zwycięzcę czeka stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej w wysokości 20 000 złotych i inne nagrody. Zgłoszenia można nadsyłać do 10 czerwca 2015 roku!

Szczegóły na stronie: http://www.iwp.com.pl/young_design

Master Program in Heritage Conservation at the TU Berlin (MSD)

Informujemy, że istnieje możliwość podjęcia studiów II stopnia na Uniwersytecie w Berlinie, językiem wykładowym jest język niemiecki, zgłoszenia do 15 czerwca 2015.
Więcej informacji na stronie: http://www.user.tu-berlin.de/gussone/msdberlinEN.html

"Architektura-murator" ogłasza XV edycję Konkursu Studenckiego

XV edycja Konkursu Studenckiego odbędzie się pod hasłem JEDNOSTKA MIESZKALNA MINIMUM. Konkurs ma charakter ogólnopolski i jest otwarty dla studentów wydziałów architektury, architektury wnętrz, wzornictwa przemysłowego i innych, pokrewnych kierunków na państwowych i prywatnych uczelniach. Organizatorem konkursu jest miesięcznik "Architektura-murator".

Do 5 maja mogą rejestrować się chętni do wzięcia udziału w XV edycji Konkursu Studenckiego, która odbywa się pod hasłem JEDNOSTKA MIESZKALNA MINIMUM. Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu jak najmniejszego modułu mieszkalnego w dowolnie wybranym miejscu w Polsce. Może on mieć charakter obiektu wolno stojącego lub być częścią większej jednostki, istniejącej bądź nowej. W swoim programie musi zawierać miejsce do spania, pracy, gotowania, mycia się i toaletę. Prace konkursowe będzie można dostarczać (osobiście lub pocztą/kurierem) w dniach od 7 do 15 maja 2015.

Zwycięzca Konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 7500 zł. Przyznane zostaną także trzy wyróżnienia po 1500 zł. Ich laureaci otrzymają także książkę z autografem Tomasza Koniora - "Dotknąć Muzyki". Wszystkie nagrodzone prace opublikowane zostaną na łamach miesięcznika "Architektura-murator" i na stronie internetowej magazynu. Ponadto sponsor konkursu, firma Geberit, przyzna nagrodę specjalną za szczególne walory zaprojektowanej w jednostce mieszkalnej toalety, w której użyto produktów marki Geberit..

Formularz rejestracyjny, regulamin, zasady opracowania i szyfrowania prac oraz wszystkie informacje i materiały niezbędne do stworzenia projektu (rzut, przekrój, sytuacja, a także zdjęcia mieszkania i widoków) dostępne są na stronie internetowej konkursu: www.architektura.murator.pl/konkurs-mieszkanie-mlodego-architekta

Jury przy ocenie projektów zwróci szczególną uwagę na oryginalność rozwiązania zadanego tematu, a także na funkcjonalność, estetykę i możliwości zrealizowania projektu.

W skład jury wchodzą: Marcin Kwietowicz (architekt, projektant i scenograf, prowadzi wraz z Grażyną Stawicką autorską pracownię architektoniczną MAK), Krzysztof Mycielski (absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, dyplom wyróżniony w konkursie SARP Dyplom Roku 1996), Maciej Siuda (architekt, realizuje projekty m. in. we Włoszech, w Hiszpanii, Polsce i na Haiti. Ukończył z wyróżnieniem Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej, jego dyplom XYZ STRUCTURE prezentowany był m.in. w Muzeum Guggenheima w Nowym Jorku), Jarosław Szymański (projektant, absolwent Wydziału Architektury i Wzornictwa gdańskiej ASP, dziś prorektor ds. kształcenia i spraw studenckich na tej uczelni), Ewa P. Porębska (architekt, redaktor naczelna miesięcznika "Architektura-murator", juror Nagrody Unii Europejskiej dla architektury współczesnej im. Miesa van der Rohe 2013).

Kontakt: Beata Tylec, tel. 22 590 51 82, e-mail: architektura_foto@grupazpr.pl

Dyrekcja Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu w Białymstoku organizuje i zaprasza do udziału w Regionalnym Konkursie Piosenki Rosyjskiej. Bliższe szczegóły oraz karta zgłoszenia pod adresem: http://ifw.uwb.edu.pl/Aktualnosci/Najnowsze

Harmonogram zaliczenia semestru VII, obron i rekrutacji na magisterkę